Kliknij na wybrany obszar, aby sprawdzić

dane kontaktowe przedstawiciela

KIEROWNIK DS. PRODUKTU I SZKOLEŃ

Łukasz Wodecki - tel. 505 350 602

l.wodecki@geulincx.pl

REGIONALNY DORADCA HANDLOWY

Jacek Truchan - tel. 505 350 709

j.truchan@geulincx.pl

REGIONALNY DORADCA HANDLOWY

Jacek Truchan - tel. 505 350 709

j.truchan@geulincx.pl

REGIONALNY DORADCA HANDLOWY

Justyna Zielińska - tel. 505 350 703

j.zielinska@geulincx.pl

 

REGIONALNY DORADCA HANDLOWY

Joanna Kuchar - tel. 510 198 625

j.kuchar@geulincx.pl

KIEROWNIK REGIONALNY

Justyna Zielińska - tel. 505 350 703

j.zielinska@geulincx.pl

REGIONALNY DORADCA HANDLOWY

Jacek Truchan - tel. 505 350 709

j.truchan@geulincx.pl

 

KIEROWNIK REGIONALNY

Justyna Zielińska - tel. 505 350 703

j.zielinska@geulincx.pl

 

REGIONALNY DORADCA HANDLOWY

Joanna Krakowiak - tel. 571 328 607

j.krakowiak@geulincx.pl

REGIONALNY DORADCA HANDLOWY

Alicja Sadowska - tel. 510 198 625

a.sadowska@geulincx.pl

REGIONALNY DORADCA HANDLOWY

Anna Żaczkiewicz - tel. 505 350 780

a.zaczkiewicz@geulincx.pl

REGIONALNY DORADCA HANDLOWY

Piotr Tobolski - tel. 510 198 731

p.tobolski@geulincx.pl

REGIONALNY DORADCA HANDLOWY

Joachim Latusz - tel. 510 198 796

j.latusz@geulincx.pl

KIEROWNIK DS. PRODUKTU I SZKOLEŃ

Łukasz Wodecki - tel. 505 350 602

l.wodecki@geulincx.pl

 

REGIONALNY DORADCA HANDLOWY

Joachim Latusz - tel. 510 198 796

j.latusz@geulincx.pl

KIEROWNIK DS. PRODUKTU I SZKOLEŃ

Łukasz Wodecki - tel. 505 350 602

l.wodecki@geulincx.pl

 

REGIONALNY DORADCA HANDLOWY

Sonia Dziemba - tel. 501 276 528

s.dziemba@geulincx.pl

REGIONALNY DORADCA HANDLOWY

Sylwia Frączkowska - tel. 501 083 294

s.fraczkowska@geulincx.pl